Vyzkoušejte novinku na trhu. Jedinečné probatické tampóny

V době menstruace mají ženy dvě možnosti. Buď to jsou vložky, nebo se jedná o tampony. Když se podíváme na statistiky, jasně vede druhá možnost. Jejich primární účel je v době menstruace jasný. Nutné je ale říci, že mnoho žen v poslední době trpí intimním diskomfortem. Ten je spojený s řadou různých problémů, které může narušit hlavně nevyvážená mikroflóra v oblasti intimních partií. Může se objevit pálení a svědění, stejně jako nejsou výjimkou bakteriální, i kvasinkové infekce. Jak vše zastavit? Zkuste jedineční probiotické tampony.

V čem je daný tampon unikátní?

Zajímá vás unikátnost daného tamponu? Pokud ano, je třeba říci, že obsahují unikátní směs kmenů bakterií mléčného kvašení. Jelikož se jedná o prospěšné bakterie, dokážou navodit nejenom celkovou rovnováhu mikroflóry, ale také si velmi dobře poradí se zmíněnými nepříjemnými problémy. S těmito tampony přichází značka Ellen, která tak v podstatě vyslyšela problémy mnoha žen. Vytvořila produkt, který má složení, které je patentované, díky čemuž Ellen tampony nesmí nikdo napodobit. I v tom je skryta jejich celková jedinečnost. A jak mnoho žen potvrzuje, v době jejich menstruace jsou skvělým pomocníkem intimní hygieny, na který se mohou ve všech směrech spolehnout.

Jak řešit zdravotní problémy mimo toto období?

Menstruace trvá jenom několik dní, zatímco zdravotní problémy, které jsme zmínili výše, mohou být trvalejšího rázu. Jak proti nim bojovat? Stále je pochopitelně možné užívat tampony, a to pro získání účinků daného patentovaného složení. Jde ale o postup poměrně nepraktický. I proto značka Ellen přichází ještě s jedním produktem, který dokáže ženám s jejich problémy a intimním diskomfortem pomoci. Jde o Ellen probiotický krém. Ten obsahuje stejné složení jako v případě tamponu. S ohledem na použití a aplikace je vše pochopitelně mnohem jednodušší. I zde následně mnoho žen potvrzuje, že jim přinesl tolik žádanou o očekávanou pomoc.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví se štítky , , a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.