Kouty nad Desnou a stylové ubytování v místních roubenkách

Vy i celá vaše rodina nebo parta přátel si letos můžete dovolenou v Česku opravdu užít. Stačí se ubytovat v prostředí, které vyjde vstříc všem rekreantům, skupinám nebo rodinám s dětmi. Ubytování s dostatkem komfortu, ale také soukromí stranou od zbytečného ruchu. Vsaďte na stylové roubenky v Jeseníkách, které jsou skvělou příležitostí pro aktivní odpočinek i relaxaci.

Ubytování pro různě velké skupiny

Velkou výhodou individuálního ubytování je skutečnost, že zde mohou být spolu rodiny nebo uzavřené skupiny lidí. Přesně takové ubytování Kouty nad Desnou nabízejí v této horské obci roubenky Annaberg. V roubence se může ubytovat až 16 lidí, a protože penzion nabídne celkem dvě roubené chaty, tak celková kapacita ubytování je 32 osob. K dispozici je pět variant ubytování, kdy v menším počtu se lze ubytovat i v rámci apartmánu nebo části roubenky. Osloví vás domácí prostředí, které vše značně odlišuje od typicky neosobního přístupu klasických hotelů.

Relaxace, zaměření na děti i úžasné okolí

Očekávat můžete kvalitní služby a dostatek možností vyžití v okolí. Už v úvodu jsme zmínili, že jsou roubenky připraveny pro ubytování rodin, a to znamená také zázemí vhodné pro děti. Pro rodinnou rekreaci se jedná o ideální prostředí, kdy můžete využít také dětské hřiště, gril nebo v zimě i malou sjezdovku pro děti. Dospělí zase mohou relaxovat třeba ve vířivce, vytápěném bazénu nebo využít finskou saunu. Úžasné okolí je v létě skvělé pro: 

  • Turistiku
  • Cyklistiku

Kvalitně značené turistické trasy v Jeseníkách i zajímavé cyklostezky, které se vryjí pod kůži milovníkům klasické i horské cyklistiky. Ubytování Jeseníky je vhodné i pro dovolenou v zimě, kdy můžete využít 500 m vzdálený lyžařský areál s bezplatnou dopravou skibusem. V létě i v zimě nabízí okolí mnoho příležitostí, kde stojí za to se podívat.

Petr Nimmrichter
+420 777 121 043
info@ubytovanikouty.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Ubytování se štítky , a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.