Hromadné slevy

Pojem hromadné slevy se v posledních letech objevuje čím dál častěji. Je to určitě tím, že čím více o tomto principu lidé vědí, tím více si ho chválí a hlídají.

Hromadné slevy jsou tu proto, aby zaujali co nejvíce lidí, kteří si koupí co nejvíce prodávaného. Vás jako zákazníky by ale mělo zajímat hlavně to, že hromadné slevy ve většině případů neklesnou pod 50 procent! Dokonce se objevují i slevy 100% – ovšem jen pro určitý počet lidí. Musíte být tedy rychlí a neztrácet čas. Hromadné slevy vám přináší skvělou příležitost utratit jen polovinu nebo koupit minimálně dvakrát tolik věcí.

Hromadné slevy najdete zpracované na nejrůznějších slevových portálech, kde jsou roztříděny buď podle měst, nebo podle sortimentu. To zajišťuje dobrou přehlednost a vám to usnadňuje práci.
Další výhodou, kterou nám hromadné slevy přinášejí, je fakt, že nakupovat můžeme z pohodlí našeho domova jen přes internet. Zboží nám většinou dorazí až domů. Z toho vyplývá, že ušetříte nejen peníze, ale také spoustu času.

Hromadné slevy jsou výsledkem dohody mezi provozovateli slevových serverů a mezi prodejci, kteří nabízejí své služby, zážitky nebo produkty. Prodejci totiž přišli na to, že časově omezené slevy, které jsou dostatečně zviditelněné, jim zajistí dobrý přínos a navíc i reklamu. Jelikož jsou hromadné slevy stále oblíbenější, nemusíte se bát, že jste už něco prošvihli. Hromadné slevy se velmi často pro úspěch opakují, a tak co bylo před pár měsíci, může se objevit znova a klidně i levněji.

Pokud patříte mezi začátečníky, měli byste prostudovat co největší počat slevových portálů a najít si takový, kde jsou hromadné slevy nejpřehlednější a hlavně největší. Jakmile se zorientujete, stačí hlídat si nejlépe každý den alespoň jeden, dva slevové portály. Sami se budete divit, kolik nových slev se denně ukáže a vy byste je mohli zbytečně prošvihnout.

1 komentář u „Hromadné slevy

  1. Dobrý den, rád bych se zmínil konkrétně o slevovém portálu Královna Slev. Měl jsem tu „“čest““ jednat, nebo lépe řečeno nejednat s paní majitelkou v rámci spolupráce odinzerování služeb, které moje firma nabízí.
    Pobyt v mém hotelu měl celkem 62 reálných prodejů – to znamená, že i po odečtení provize portálu mi celkem mělo být vyplaceno 187.550,- Kč rovných! Paní majitelka se po 3 telefonických hovorech rozhodla, že už se mnou komunikovat nebude a utržené peníze z prodejů samozřejmě zadržuje. V hotelu jsme hosty ze slevového portálu klasicky ubytovali v počtu 48 osob, ale nyní již nejsme schopni táhnout jejich pobyty z vlastní kapsy. Je to skandál! Paní majitelka Královny Slev.cz je podle mého soudu podvodnice a takto okrádá záměrně! Pravděpodobně se připojím k hromadné žalobě, neboť jak jsem zjistil, nejsem jediný, kdo byl okraden.
    Jsem s pozdravem
    A. R.

Komentáře nejsou povoleny.