Hitem posledních let je praktická, i luxusní těhotenská móda

Jste těhotná a rozhodla jste se přizpůsobit tomu svůj šatník? Pokud ano, podívejte se společně s námi na to, co je v posledních letech hitem. A začneme oblastí praktičnosti. Taková těhotenská móda je využitelná především u vás doma. Může se jednat třeba o velmi pohodlné tepláky, nebo volnější veselá trička. Během celého dne se v nich budete cítit velmi dobře, bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů, které by snad byly spojeny se špatným střihem.

happymum.cz 3To pravé na běžný den

Během těhotenství však netrávíte čas jenom doma, ale často vyrážíte i do města. Ať už za účelem setkání s vašimi kamarádkami, k lékaři, nebo třeba pro nákup. I v tomto směru je výběr více než velký. Hitem jsou hlavně:

  • Halenky
  • Košile
  • Tuniky

Vše ale doplňují třeba dobře vypadající svetry, saka, nebo kabáty, které vás v chladnějších dnech dobře zahřejí. Taková elegantní těhotenská móda zaručeně nezklame žádnou maminku, která je hrdá na své bříško a která chce zároveň vypadat více než dobře. A to se zcela jistě i celkem dobře podaří. Stačí jenom zvolit správnou velikost, která bude přirozeně větší, než v době před čekáním miminka. Současné střihy se však těhotenské postavě umí velmi dobře přizpůsobovat. Tím si buďte jista.

Buďte stále sexy

Berte své těhotenské bříško jako přednost. Stačí vhodné oblečení, které vaší postavě dokonale padne. Kdy? Třeba při romantické večeři s partnerem. Na tu se hodí luxusní těhotenská móda třeba ve formě klasických, nebo elegantních večerních šatů. Stejně tak není výjimkou, že se v době těhotenství můžete i vdávat. Stylové svatební kolekce vás přesvědčí o tom, že budete u oltáře vypadat stále dokonale. Ani svatby se není třeba v době těhotenství bát. A když k tomu přidáme i jistoty spojené s kvalitními materiály, které jsou se současným sortimentem spojeny, rozhodně máte jistotu, že nemůžete šlápnout vedle.